De jeugdwerking is op zoek naar (gediplomeerde trainers). 0495/25.28.61:
Kom gerust onze spelers eens aanmoedigen op de terreinen van KRCB :
Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
02-09-2017 15:00 BAMBRUGGE BORSBEKE
7 - 0
09-09-2017 15:00 SK.DENDERHOUTEM BAMBRUGGE
0 - 5
16-09-2017 14:30 BAMBRUGGE KLUISBERGEN SP. A
8 - 0
23-09-2017 15:00 GIJZEL-OOSTERZELE A BAMBRUGGE
1 - 10
30-09-2017 15:00 BAMBRUGGE GAVERE-ASPER
6 - 0
07-10-2017 15:00 MEERBEKE BAMBRUGGE
1 - 6
14-10-2017 15:00 BAMBRUGGE MUNKZWALM A
4 - 1
21-10-2017 15:00 BURST BAMBRUGGE
  -  
28-10-2017 15:00 BAMBRUGGE EINE
  -  
04-11-2017 14:30 JONG ZULTE BAMBRUGGE
  -  
11-11-2017 14:30 BAMBRUGGE WINDEKE
  -  
18-11-2017 14:30 SV.G.BERGEN BAMBRUGGE
  -  
25-11-2017 14:30 BAMBRUGGE EDEBOYS
  -  
02-12-2017 14:30 BAMBRUGGE WINNIK A
  -  
08-12-2017 19:30 MACHELEN A BAMBRUGGE
  -  
16-12-2017 14:00 BORSBEKE BAMBRUGGE
  -  
06-01-2018 14:30 BAMBRUGGE SK.DENDERHOUTEM
  -  
12-01-2018 19:30 KLUISBERGEN SP. A BAMBRUGGE
  -  
20-01-2018 15:00 BAMBRUGGE GIJZEL-OOSTERZELE A
  -  
27-01-2018 15:00 GAVERE-ASPER BAMBRUGGE
  -  
03-02-2018 15:00 BAMBRUGGE MEERBEKE
  -  
17-02-2018 15:00 MUNKZWALM A BAMBRUGGE
  -  
24-02-2018 15:00 BAMBRUGGE BURST
  -  
02-03-2018 20:00 EINE BAMBRUGGE
  -  
10-03-2018 15:00 BAMBRUGGE JONG ZULTE
  -  
16-03-2018 19:30 WINDEKE BAMBRUGGE
  -  
24-03-2018 15:00 BAMBRUGGE SV.G.BERGEN
  -  
14-04-2018 15:00 EDEBOYS BAMBRUGGE
  -  
21-04-2018 15:00 WINNIK A BAMBRUGGE
  -  
28-04-2018 15:00 BAMBRUGGE MACHELEN A
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 BAMBRUGGE 7 7 0 0 46 3 43 21
2 MACHELEN A 7 4 2 1 27 10 17 14
3 MUNKZWALM A 7 4 1 2 16 14 2 13
4 WINDEKE 6 4 0 2 22 11 11 12
4 JONG ZULTE 7 4 0 3 17 10 7 12
4 BORSBEKE 7 4 0 3 19 24 -5 12
7 KLUISBERGEN SP. A 7 3 3 1 23 19 4 12
8 EINE 7 3 1 3 25 18 7 10
8 EDEBOYS 7 3 1 3 19 17 2 10
8 BURST 7 3 1 3 15 17 -2 10
11 GAVERE-ASPER 7 3 0 4 13 21 -8 9
12 WINNIK A 7 1 2 4 11 17 -6 5
13 MEERBEKE 7 1 1 5 10 27 -17 4
13 GIJZEL-OOSTERZELE A 5 1 1 3 7 25 -18 4
13 SV.G.BERGEN 7 1 1 5 14 33 -19 4
16 SK.DENDERHOUTEM 6 1 0 5 6 24 -18 3

Ander nieuws uit Erpe-Mere

  • Stralend weer voor wandeling Milieuraad
    Ter gelegenheid van de dag van de trage wegen, organiseerde de Milieuraad een wandeling. Het zonnige weer zorgde voor een prachtig...
  • Handen tegen armoede
    17 oktober is de werelddag van verzet tegen armoede. Samen met alle scholen van Erpe-Mere organiseert Welzijnsschakel Ommekeer een actie...

Onze Jeugdploegen

Contact

Phone 053/62.74.00 Kantine

Phone0495/25.28.61 Jeugdcoördinator Geert

Phone0478/42.31.87 TVJO Jens Vanderghote

email info@racingbambrugge.be

web www.racingbambrugge.be

© 2017 RacingBambrugge   |  Bezoek ons op www.RacingBambrugge.be