De jeugdwerking is op zoek naar (gediplomeerde trainers). 0486/57.11.07:
Kom gerust onze spelers eens aanmoedigen op de terreinen van KRCB :
Uitslagen en kalender
Datum   Uitslag
01-09-2018 15:00 KVV.ARDENNEN BAMBRUGGE
0 - 0
08-09-2018 15:00 BAMBRUGGE HO.KALKEN
3 - 2
15-09-2018 14:30 JONG ZULTE BAMBRUGGE
0 - 6
22-09-2018 15:00 BAMBRUGGE KVE.DRONGEN A
  -  
29-09-2018 15:00 ELENE-GROTENBERGE BAMBRUGGE
  -  
06-10-2018 15:00 BAMBRUGGE DENDERMONDE A
  -  
13-10-2018 15:00 FC.VOORDE APPELTERRE BAMBRUGGE
AMC
20-10-2018 15:00 BAMBRUGGE SP.WAASMUNSTER
  -  
27-10-2018 15:00 SK.LOCHRISTI A BAMBRUGGE
  -  
03-11-2018 14:30 BAMBRUGGE K.FC.EENDR.ZELE
  -  
10-11-2018 14:30 BAMBRUGGE SOTTEGEM
  -  
16-11-2018 20:00 AALTER BAMBRUGGE
  -  
24-11-2018 14:30 BAMBRUGGE EXC.MARIAKERKE A
  -  
30-11-2018 20:00 K.VK.NINOVE BAMBRUGGE
  -  
08-12-2018 14:30 BAMBRUGGE ADEGEM A
  -  
15-12-2018 14:30 BAMBRUGGE KVV.ARDENNEN
  -  
05-01-2019 14:30 HO.KALKEN BAMBRUGGE
  -  
12-01-2019 14:30 BAMBRUGGE JONG ZULTE
  -  
18-01-2019 20:00 KVE.DRONGEN A BAMBRUGGE
  -  
26-01-2019 15:00 BAMBRUGGE ELENE-GROTENBERGE
  -  
02-02-2019 14:00 DENDERMONDE A BAMBRUGGE
  -  
09-02-2019 15:00 BAMBRUGGE FC.VOORDE APPELTERRE
AMC
16-02-2019 14:00 SP.WAASMUNSTER BAMBRUGGE
  -  
23-02-2019 15:00 BAMBRUGGE SK.LOCHRISTI A
  -  
08-03-2019 20:00 K.FC.EENDR.ZELE BAMBRUGGE
  -  
15-03-2019 20:15 SOTTEGEM BAMBRUGGE
  -  
23-03-2019 15:00 BAMBRUGGE AALTER
  -  
29-03-2019 20:00 EXC.MARIAKERKE A BAMBRUGGE
  -  
06-04-2019 15:00 BAMBRUGGE K.VK.NINOVE
  -  
12-04-2019 20:00 ADEGEM A BAMBRUGGE
  -  

 

Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

 

Algemene rangschikking
           
Doelpunten
 
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 SK.LOCHRISTI A 3 3 0 0 16 5 11 9
1 K.VK.NINOVE 3 3 0 0 11 2 9 9
3 BAMBRUGGE 3 2 1 0 9 2 7 7
4 KVE.DRONGEN A 3 2 0 1 16 6 10 6
5 KVV.ARDENNEN 3 1 2 0 5 2 3 5
5 AALTER 3 1 2 0 11 9 2 5
7 ADEGEM A 3 1 1 1 7 8 -1 4
8 ELENE-GROTENBERGE 2 1 0 1 9 5 4 3
8 HO.KALKEN 3 1 0 2 10 11 -1 3
8 DENDERMONDE A 2 1 0 1 6 8 -2 3
8 K.FC.EENDR.ZELE 3 1 0 2 5 10 -5 3
8 SP.WAASMUNSTER 3 1 0 2 6 17 -11 3
13 SOTTEGEM 2 0 0 2 6 8 -2 0
13 EXC.MARIAKERKE A 3 0 0 3 4 14 -10 0
13 JONG ZULTE 3 0 0 3 3 17 -14 0
13 FC.VOORDE APPELTERRE 0 0 0 0 0 0 0 0

Ander nieuws uit Erpe-Mere

Onze Jeugdploegen

Contact

Phone053/62.74.00 Kantine

Phone0486/57.11.07 Jeugdvoorzitter Lieven Welleman

Phone0478/42.31.87 TVJO Jens Vanderghote

email info@racingbambrugge.be

web www.racingbambrugge.be

© 2018 RacingBambrugge   |  Bezoek ons op www.RacingBambrugge.be